Kullanım için talimatlar Diet Lite

Diet Lite ürününü kullanma talimatları

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Diet Lite etkili zayıflama kokteyli denemeleri Avrupa Sağlıklı Beslenme Enstitüsü'nde gerçekleştirildi. Test, 18 ila 55 yaşları arasındaki 1000 erkek ve kadını içeriyordu. Uygulama sonucunda şu değişiklikler ortaya çıktı:

  • Kokteyli kullandıktan 7 gün sonra, tüm katılımcıların vücut ağırlığı 7 kg azaldı,
  • 7 gün sonra, katılımcılar 7 kg daha kaybetmeyi başardılar.

Ancak gerçekleştirilen tek test bu değildir. İkincisi ise iki gruba ayrılan 10 kadının diyetini zayıflama kokteyli oluşturuyordu. İlk grup Diet Lite kokteylini, ikincisi - normal kilo verme ürünü aldı. Deneyin sonuçları şöyleydi: Bu harika ürünü alan ilk 5 kadın 8 kg'a kadar kaybetmeyi başardı, ancak aç hissetmediler, bu da mükemmel bir ruh hali ve enerji artışına katkıda bulundu. Ürünün tüm kutuları hazırlama ve kullanma talimatına sahiptir. Doğru bağlılık ile kısa sürede fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. İlacın kullanımı, görünüşünüzü çekici hale getirecek, sindirim sistemini normalleştirecek ve cildin kalitesini artıracaktır.

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Her gün 2 hafta ile bir ay arasında değişen bir kursa katılmak gerekir. İlk kurstan sonra figürünüzün ve sağlığınızın çok daha iyi hale geldiğini göreceksiniz. Doğal maddelere dayalı bir kokteyl, gereksiz kilolardan kurtulmanıza ve tüm organlar üzerinde faydalı bir etkiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Bu tozun kontrendikasyonları ve yan etkileri yoktur, ancak aşağıdaki durumlarda kullanılamaz:

  1. Olası bir alerjik reaksiyonun varlığı.
  2. İlacın maddelerine karşı hoşgörüsüzlük ile.
  3. Hamilelik ve emzirme döneminde.
  4. Hipertansiyon ile.
  5. 16 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılamaz.

Zayıflama ürünü nasıl kullanılır

Diet Lite nasıl kullanılır

Süper etkili hızlı kilo verme sistemi herhangi bir içecekle alınabilir: meyve suyu, su, çay ve hatta yulaf lapası. Paketin bileşimi sıvı ile seyreltilmelidir. Tamamen eriyene kadar bekleyin ve içmeye başlayabilirsiniz. Yemeklerden önce 1-2 poşet tüketin. Kokteylde herhangi bir kontrendikasyon yoktur, bu da onu aşırı kilolu herkes için güvenli kılar. Bir kursun süresi 1 aydır. İstenilen sonucu eklemek için 3 yemek içmeniz gerekir.

Kıbrıs'taki uzmanlar, uykusuzluğa katkıda bulunabilecek canlandırıcı bir etkiye sahip olduğu için yatmadan önce bir kokteyl almayı önermiyorlar. Fazla kilonuz varsa, 3 kursa kadar almanız gerekir. Hızlı ve etkili bir sonuç için ek olarak spor yapmak, bir antrenman programı oluşturmak ve diyetteki yüksek kalorili yiyeceklerin sayısını azaltmak gerekir.

Bu ilacı kullanmak, sadece 30 günde 10 kg'dan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kendinizi enerjik, aktif ve dolu hissedeceksiniz.